Spybubble – Cep Telefonu Casus Programı

SpyBubble – Cep Telefonu Casus Programı

SpyBubble, Cep Telefonu Casus Programıdır. Cep telefonu casus yazılımlarını genellikle çiftler eşlerini takip etmek için, babalar ve anneler çocuklarını kontrol altında tutmak için tercih ediyorlar. Evet, bu tür programlar kesinlikle bu görevi yerine getirebilirler. Hatta bunun için oluşturulmuş diyebiliriz. Ancak konuyu sadece aile bireylerinin takibi olarak ele almak bu programların gücünü küçümsemek olacaktır. Şirket sahipleri, çalışanlarının şirket hatlarını hangi amaçlarla kullandıklarını, mesai saatleri içinde ne tür aktivitelerle meşgul olduklarını ve hatta toplantı sebepleri ile ofisten ayrılan personelin nereye gittiğini SpyBubble – Cep Telefonu Casus Programı sayesinde takip edebiliyorlar. SpyBubble sistesini ziyaret etmek için buraya tıklayın ya da aşağıdaki resme tıklayarak doğrudan satın alın.

spybubble-indir

SpyBubble Nedir?

Az önce de bahsettiğim gibi “SpyBubble Cep Telefonu Casus Programıdır”. İzlenmek istenen kişinin cep telefonuna ya da tablet bilgisayarına kurularak o kişinin tüm hareketleri izlenebilir. Peki SpyBubble ne tür faaliyetleri izleyebiliyor ve bunları nasıl takip edebiliyoruz.  SpyBubble satın alındıktan ve takip edilmek istenen cep telefonu ya da tablete yüklendikten sonra telefondaki tüm kritik bilgileri internet üzerinde bulunan başka bir ana makineye (Server) gönderiyor. Satın alma sırasında sizin adınıza oluşturulan giriş bilgileri ile internet olan herhangi bir yerden ana makineye (Server) ulaşıyorsunuz ve aşağıdaki bilgilerin hepsini görebiliyorsunuz.

Aldatan Eşi Yakalamak

SpyBubble cep telefonu takip programı talebinin en büyük nedenlerinden birisi Aldatan Eşi Yakalamak olarak gözüküyor. Gelen mesajlar ve yorumlar bu yönde ağırlık kazandı. İnsan ilişkilerine karışmak ve birlikteliklere zarar vermek ve olaylara müdahil olmak istediğimiz durum değil. Ne var ki gelen sorulara cevap vermek vaktimizi bir hayli almaya başladı. Editör ekibimiz konuyla ilgili bir araştırma yaptı ve Aldan eşi yakalamak için gereken alternatifleri değerlendirdi. Gelen soruların önüne geçmek ve çözüm üretebilmek için kitap tavsiyesinde bulunabiliriz. Aldatan eşi yakalamak kitabı kişinin kendi kendine takip ederek sonuca ulaşabileceği etkili yöntemleri içeriyor. Kitabı incelemek ve satın almak için buraya ya da aşağıdaki resmi tıklayabilirsiniz.

aldatan-esi-yakalamak

SpyBubble Cep Telefonu Casus Programı Özellikleri

SMS Takip Özelliği

 • Gönderilen tüm SMS’ler
 • Alınan tüm SMS’ler

SpyBubble inanılmaz bir SMS takip ve kayıt sistemine sahiptir. Gönderilen ve alınan tüm SMS mesajlarının günlüğünü tutabileceksiniz. Telefonu kullanan kişi mesajlarını silse bile siz görebileceksiniz.

Telefon Çağrıları ve Konuşmalar

 • Arayan Numara
 • Aranan Numara
 • Arama saatleri
 • Arama süreleri

Eğer arayan ya da aranan numara telefona kayıtlı ise ismini doğrudan görebileceksiniz. Ayrıca telefona kayıtlı tüm numaraları görebilirsiniz. Pro Versionu aldığınız zaman konuşmaları gerçek zamanlı olarak dinleme imkanına sahip oluyorsunuz.

GPS (Global Positioning System) Küresel Yer Belirleme sistemi ile telefonun tam olarak nerede olduğunu belirler ve size google haritalarında gösterir.

 • Eşiniz gerçekten iş toplantısında mı?
 • Çocuklarınız gerçekten okulda mı?
 • Çalışanınız geç gelme sebebi gerçekten trafik mi ?
 • Öğremek için SpyBubble kullanın

E-posta ve URL  izleme özelliği

 • Gelen ve giden tüm postaların günlüğü tutulur.
 • URL izleme özelliği; SpyBubble ile girilen tüm internet sitelerinin adreslerini öğrenebilirsiniz.

 Fotoğraf izleme özelliği

 • SpyBubble – Cep Telefonu Casus Programı ile telefonda bulunan ya da dışarıdan gönderilen tüm fotoğrafları bir sunucuya gönderilir. Sunucuya yüklenen fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz.

 SpyBubble Cep Telefonu Casus Programı Nasıl Çalışır?

SpyBubble yüklendiği telefondaki tüm uygulamaları izler ve internet üzerinden erişebileceğiniz bir sunucuya kaydeder.
Tüm yapmanız gereken, SpyBubble’ı izlemek istediğiniz telefona birkaç dakika içinde yüklemektir. Bu yükleme işlemi için bilgisayar dahisi olmanıza gerek yok. Cep telefonu, bilgisayar vb. konularda hiç bir deneyimi olmayan ev hanımları bir 2-3 dakika içinde bu programı ilgili cep telefonuna yükleyebiliyorlarmış. Daha sonra kaydedilen tüm aktiviteleri herhangi bir bilgisayarı kullanarak görebilirsiniz. Üreticinin iddialı olduğu diğer bir konu ise bu cep telefonu casus programının tespit edilememesidir. Bir kere kurulduktan sonra spybubble kendini çok iyi gizler ve asla tespit edilemez.

cep-telefonu-casus-programi

Dünyanın herhangi bir yerindeki bilgisayardan takip imkanı

İhtiyacınız olan tek şey internet. Dünyanın herhangi bir yerindeki bilgisayardan istediğiniz zaman bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Piyasada bulunan benzer yazılımlar için fazladan uygulamalar kullanmak zorundasınız. Ayrıca diğer yazılımlar SpyBubble’ın sunduğu özellikleri sunamıyorlar ve daha pahalılar. Ayrıca tüm bu takip sistemini herhangi bir dedektif tutarak ta sağlayabilirsiniz. Tabi ki bu çok pahalı bir yöntem olurdu. Ailevi sırlarınızı hiç tanımadığınız birine anlatmak durumunda kalırsınız. Ya da çalışanlarınızın her biri için ayrı ayrı dedektifler tutmak zorunda kalırsınız. Ayrıca görünüş aldatıcı olabilir. Dedektifin kendi düşüncelerini ve duygularını işine karıştırmadan size doğru bilgiler aktarabileceğinden emin olamazsınız. Çok masum bir iş yemeğinde çekilmiş fotoğraf siz ve eşiniz açısından hoş sonuçlar doğurmayacaktır.

Ürün çok ilginç bir ürün. Şahsen Şüphecilik, kaygı duyguları ile yürütülen ilişkilerin başarılı olamayacağını düşünüyorum. İlişkiler karşılıklı güven esasına dayanmalıdır. Ancak şu da bir gerçek ki insanların çoğu karşısındakini aptal yerine koyuyor. Ne diyeyim böyle bir yazılımdan sonra gerçeklerin gün yüzüne çıkması an meselesi.

SpyBubble Kimler için?

 • Eğer birisinden ve onun davranışlarından şüpheleniyorsanız,
 • Eğer insanlara güvenmekte zorluk çekiyor ve gerçekleri öğrenmek istiyorsanız,
 • Eğer birisinin size söylediği yerde olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız,
 • Eğer çocuklarınızı kontrol altında tutmak; kimlerle konuştuğunu öğrenmek, nereye gittiğini bilmek istiyorsanız

Kısacası gerçekleri tam olarak öğrenmek isteyen herkes için.

SpyBubble Cep Telefonu Casus Yazılım programının iki adet sürümü var ve tek sefer ödeme esasına dayanıyor. Bir kere satın aldıktan sonra birden fazla telefona kurma ve o telefonları izleme hakkına sahip oluyorsunuz. Standart versiyon $47, Pro versiyon $84.90. Pro versiyonun tek farkı, anlık olarak konuşmaları dinleyebiliyor olmak.

Eğer SpyBubble – Cep Telefonu Casus Programını indirmek ve kullanmak istiyorsanız buraya tıklayın.

GÜNCELLEME: Spybubble firması satışlarını durdurma kararı almış. Sizden gelen istekler üzerine spybubble kadar, hatta ondan daha etkili bir yazılım araştırdım ve FLEXISPY casus yazılımını buldum. Dilerseniz buraya tıklayarak bu programı inceleyebilirsiniz.

Benzer Konular:

22 Comments

 1. spybubble,acaba Samsung galaxy 3 telefonunada uygulanabilir mi?

 2. Buraya tıklayarak Spybubble Programının uyumlu olduğu telefon markalarını görebilirsiniz.

 3. anlayamadım elde edilecek bilgileri pc ye mi yönlendirecek yoksa kendi kullandığımız uygun bir cep telefonumuzamı

 4. Merhaba,
  SpyBubble Casus programını satın aldığınızda kendinize ait bir kullanıcı paneliniz olacak. İnternet üzerinden kullanıcı adınız ve şifrenizle anabilgisayara (Server) giriş yapacaksınız. Tüm bilgiler server’a yüklenmiş olacak. İnternet üzerinden maillerinizi kontrol eder gibi SpyBubble cep telefon casus programının yüklü olduğu telefondaki bilgileri takip edebileceksiniz.

  Herhangi bir sorunuz olursa sormaktan çekinmeyin..
  Teşekkürler,

 5. Standard ve pro nun süreleri ne kadar.ne kadar süre kullanabiliyoruz.bende galaxsy s4 var uyumlu.birde felefon degistirirsek ne olacak ve takip icin karsi tarafin tlf nuna yüklemekmi gerekiyor

 6. Merhaba,
  Soru : Standard ve pro nun süreleri ne kadar.ne kadar süre kullanabiliyoruz
  Cevap: SpyBubble Cep Telefonu Casus Programının Standart ve Pro versiyonlarının kullanım süresi 1 yıldır. Aralarındaki fark kullanılabilen özelliklerdir.

  SpuBubble Standart Versiyon:
  Aramalar
  SMS
  Telefon Rehberi
  E-mail
  Ziyaret Edilen Web Siteleri
  Resimler ve Lokasyon Takibi için kullanılır.

  SpyBubble Pro Versiyon:
  Stndart Paket özelliklerinin yanı sıra konuşmaların dinlenmesi özelliğini de vermektedir.

  Soru : Bende galaxsy s4 var uyumlu.birde felefon degistirirsek ne olacak ?
  Cevap: Kendi telefonunuzun uyumlu olması gerekmiyor. Takip etmek istediğiniz telefonun özellikleri önemli. Dolayısı ile siz telefon değiştirdiğinizde herhangi bir etkisi olmayacaktır. Dinlemek istediğiniz telefon değiştirildiğinde yeni telefona tekrar kurulum yapılması gerekir.

  Soru:Takip icin karsi tarafin tlf nuna yüklemekmi gerekiyor?
  Cevap: Evet takip için SpyBubble Cep Telefonu takip programını karşı tarafın telefonuna yüklemek gerekiyor.

  NOT: SpyBubble yazılımının sahibi ya da sorumlusu değilim. Sadece internette gördüğüm bir programın özelliklerini sizlerle paylaşıyorum. Size verdiğim bilgileri SpyBubble resmi sitesinden ediniyorum. Buraya tıklayarak resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 7. samsung gt s 5660 cihazını görmedim listede.ama android olan tüm akıllı telefonlara yüklenebilir diyor.

 8. yükleme yapamadım karşı tarafın numarasını nasıl kaydedicem.

 9. merhaba ben spy bubble almak istiyorum fakat dinlemek istedigim hedef telefon yurtdisinda hedef telefona kurulum yapmadan sadece cep telefonu numarasi ile dinleme sansim varmi tesekkurler

 10. Merhaba,
  Daha önce de bahsettiğim gibi SpyBubble cep telefonu casus programını internette gezerken gördüm ve beğendim. Bildiğim kadarıyla söylüyorum bu programı yüklemeden takip etmek mümkün değil. Başka yöntemler var mıdır bir bilgim yok açıkçası.

 11. Sorunuzu tam olarak anlayamadım..

 12. SpyBubble resmi sayfasından ilgili sorunun cevabını alabilirsiniz.

 13. Standart versiyondan pro versiyona daha sonra gecebiliyor muyuz?Gecersek hedef telefonda herhangi bir degisiklik yapmak gerekir mi, tekrardan ayar yapmak,program yuklemek vs. gerekir mi? yoksa hicbirsey yapmadan pro versiyonun ozelliklerini kullanabilirmiyiz.

 14. merhaba, ben spybubble’ı internet üzerinden satın almak istedi. satınalma işlemimi tamamlarken işlem tamamlanamadı uyarısı geldi. kredi kartımdan ürün bedeli alınmış ancak BEKLEYEN PROVİZYONLAR arasında duruyor. işlem tamamlanmadığı firmayla irtibata geçtim. bana onların hesabına geçen bir ödeme olmadığını söylediler. işlem tutarı kredi kartı güncel işlemlerimede geçmedi. bugün 3. gün ve işlem hala aynı yerde duruyor. buna benzer bir sorun yaşayan oldu mu ?

 15. spybubble satın alındıktan nekadar surede teslım edılır

 16. Internet erişimi olduğu için ödeme sonrasında hemen erişim bilgilerinin size ulaştırılması gerekir.

 17. ben programı satın aldım denedım kurdum ama ortam dinlemek için sms yada görüşme yapılırken araya nasıl girerim hiç bilgi yok bununla alakalı

 18. Merhaba acaba bu programla ekran görüntüsü alma şansımız varmı bire bir telefonu canlı izleme
  misal kişi whatsapp, line ve facebook gibi uygulamalar kullanıyor bunlarda yazışmalar ve görüşmeleri canlı bir şekilde görmek mümkün mü acaba veya sadece ekran görüntüsü olarak canlı izleme ve konuşmaları dinlemeye yönelik bir program varmıdır acaba ?

 19. sms planı whatsapp gorumelerı gps takıp calısmıyor nasıl duzeltebılır.yonetıcı kodu gırınce telefonda acılmıyo hedef telefonda #999999* calımıyor

 20. Babam benim telefonumu takip etmeye calisiyo bende yuklu olmadigi halde benim telefonumu takip edebilir mi?

 21. programı takip etmek istediğim telefona yüklemem gerek önce galiba. Türkiyede lokasyon özelliği çalışıyor mu? takip ettiğim telefonun aramaları nerden yaptığını görmek istiyorum.

 22. Ben programı satın aldım ama mailıme herhangı bıdey gelmedı

Submit a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir